Stranka o Všem

Čuste

Návod

 Je to opravdu jednoduché na to, aby jste mohli klikat a převádět peníze  se potřebujete zaregistrovat na klikačku Bux.to a bezplatný internetový účet Alertpay.


Nejprve si musite založit bezplatný internetový účet pro Vaše peníze. Navštivte stránky
Alertpay.com a klikněte na Sing Up. Je to úplně nahoře stránky - skoro uprostřed.

Jakmile na to kliknete, odkaz skočí na další obrázek.
Zde si vyberte svou zemi (např. Czech Republic) a pak pouze klikněte na zelené tlačítko GET STARTED. A odkaz Vás zavede na další stránku.

Tak, nyní začneme vyplňovat údaje. Zda pravdivé – či ne, to je na Vás. Důležité je pouze vyplnit správně na další stránce vaši novou emailovou adresu(celou např.
rambo555@seznam.cz) a taky si musíte zapamatovat(zapsat) heslo, které si do účtu na další stránce zvolíte. Takže first name – nějaké jméno. Last name – nějaké příjmení. Phone – nějaký telefon. Country – vynecháte. Adress1 – nějaká adresa. Adresa2 – nepovinná. City - nějaké město. State – nějaká země. Zip Code- nějaké naše PSČ.Máme vyplněno. Klikněte na next

Nyní se objeví další stránka, na té stránce vepíšete do kolonky svůj email a zvolíte heslo do konta. Heslo si někam napište. Jakmile potvrdíte, přijde vám do vaší nové emailové schránky od alertpay potvrzovací dopis, který kontroluje, zda emailová schránka opravdu existuje a patří přímo Vám.


Takže se přihlaste na
www.seznam.cz do vaší email schránky a otevřete dopis od alertpay(přijde během 10-ti minut). V něm bude zářit jediný modrý odkaz, na který klikněte. Tím svůj účet definitivně stvrdíte. Automaticky se otevře stránka www.alertpay.com a budete vyzváni k vymyšlení vašeho nového PIN kodu, kterým budete provádět případné platby. Vydumejte tedy nové čtyřmístné až osmimístné číslo, napište ho a zopakujte ho pro kontrolu do pole pod ním. (pin zapamatovat!) Hotovo. Máte vlastní internetové konto.

Jako třetí krok navštivte stránky
www.BUX.to kde budete klikat a vydělávat. Nahoře vpravo klikněte na Register. Nyní se Vám objeví stránka, kterou vidíte na obrázku. Začněme vyplňovat. Username: vymyslete si nějaké username(zapamatovat!), Password – vydumejte nějaké heslo (zapamatovat!), confirm password – zopakujte vydumané heslo pro kontrolu, email adress – váš nový email, confirm email – napište znovu email pro kontrolu, alert pay – sem opět napište svůj email neb to je zároveň i název vašeho konta. Your country – zvolte nějakou zemi. Refferer (if any) – sem přijde můj název Cristiano91 . Zaškrtněte I Accept. Security code – opište písmenka a čísla z obrázku. Dodržujte pořadí a velká či malá písmena. Zejména ta malá či velká písmena nejsou vždy jasně rozeznatelná, tak buďte trpěliví. Klik na Register.

Tím jste založili účet na Bux.to. Teď se kliknutím na LOGIN přihlaste a klikněte na Surf Ads. Zde jsou ony odkazy na placené reklamy. Klikněte na první šedý odkaz a začněte vydělávat, musíte vždy nechat okno otevřené dokud se nedopočítá čas a nezmění se na zelenou odškrtnou fajfku, což znamená, že byli peníze přičteny. Až odklikáte všechny možné odkazy, budete zase muset počkat dokud se pro vás neobjeví nové. Obvykle se objevují 2x denně, je proto dobré klikat třeba ráno a večer, ale je to na Vás, jak si to rozložíte. Když kliknete na odkaz My Stats, zobrazí se vám vaše konto, kolik máte vyděláno, naklikáno, kolik máte referallů, atd...

 
Copyright @ Jiří Košťálek