Stranka o Všem

Čuste

FAQ

Musím se na reklamy dívat?

Ne, nemusíte. Dělejte si během toho, co uznáte za vhodné. Ale pozor:

Nepoužívejte žádné programy, které „budou klikat za vás“!!! Nikdy to nedělejte. Přijde se na to.


Kolik mi zaplatí za jednu reklamu?

Za 1 reklamu obdržíte 1 cent. Asi si říkáte, že takhle se moc zbohatnout nedá. Neříkám, že záčátky nejsou těžké. Ale! Chce to odklikat prvnich 17 dolarů, pak máte peníze,za které si můžete pod sebe koupit tzv. "klikače". Vy pak z každého jejich kliknutí získaté to, co oni..

Navíc je tu možnost zapojit do klikání rodinu a známe. Je to asi nejrychlejší cesta, jak se dostat k oněm 17 dolarů na nákup prvních vašich klikacu.

trochu matematiky:

0,01 (1 kliknutí) * 10 ( počet reklam za den) * 30 (počet vašich známých) * 30 (počet dní ) = 90 dolarů/měsíc

 

Budu i já pro někoho klikat?

Ano, budete. Ať chcete či ne, za vaše klikání budou dostávat peníze i jiní lidé. Bux.to vás jednoduše „prodá“ v nějakém balíčku.Kam mi budou peníze chodit?

Na váš internetový bezplatný účet, který si zřídíte během 3 kroků na Alertpay.com. Minimální částka pro převod je 10 dolarů.


 

Jak si můžu koupit klikače?

Bux.to nabízí možnost si za vydělané peníze nakoupit balíčky lidí, kteří při své registraci do políčka referral nevyplnili žádné jméno. Tím pádem z nich bux.to vytvoří malé balíčky, které volně nabízí ostatním. Můžete si koupit 15, 35, 100 či 500 lidí. Limity nejsou dané. 15 klikačů vás bude stát 17 dolarů, 35 lidí 35 dolarů, 100 pak 98 a 500 necelých 460 dolarů.


Za co Bux.to dostává peníze?

Své webové stránky na Bux.to dávají firmy, které potřebují zvýšit návštěvnost těchto stránek a tím se dostat na přední  místa v internetových vyhledávačích.


 

Proč se nemůžu dostat na stránky bux.to?

Tento problém se týká pouze některých uživatelů. Jde o to, že se na bux.to nedá dostat z některých IP adres počitačů. Nedávno tento problém z části odstanili, ale nyní opět nastal z důvodu velkého zájmu o služby bux.to a z důvodu, že se server nachází mimo ČR a nedá se na ty stránky od nějakých poskytovalů internetu dostat. (Jedná se také o problém s DNS servery) Musíte pouze čekat, jestli to opět neopraví. Můžete také vyzkoušet jiný počítač s jiným připojením k internetu.


 

Má síť, škola, ISP používá stejnou IP adresu, muže se na ni zaregistrovat více lidí?

Ano může, ale nesmí být na jednom počitačí víc než jedna registrace a nesmí být mezi sebou uživatelé referenty.

 
Copyright @ Jiří Košťálek